O nas

Media-tor to założona w 1996 roku pierwsza łódzka firma badawcza specjalizująca się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw.
Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych typów badań marketingowych, wykorzystujących metody jakościowych i ilościowych.

Od początku istnienia realizujemy badania opinii publicznej, satysfakcji ze świadczonych usług, testy produktów i opakowań, badania rynku, konsumenckie, testy promocji, reklam  oraz wiele innych.

Dlaczego my?

1. WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Nasza firma badawcza działa od 18 lat. Tworzymy zespół złożony z doświadczonych ekspertów, data managerów i analityków, zajmujących się zagadnieniami praktycznego zastosowania metod w biznesie. Nasze analizy opieramy na sprawdzonych metodach i algorytmach.

2. GWARANCJA SUMIENNOŚCI I RZETELNOŚCI

Zapewniamy naszym klientom indywidualne, skoncentrowane na ich potrzebach podejście do projektów badawczych.

 

Misja

Naszą misją jest pomoc naszym Klientom w podejmowaniu kluczowych z punktu widzenia przedsiębiorstwa decyzji, dostarczając im najwyższej jakości danych rynkowych. Nasi Klienci otrzymują rzetelne informacje o rynku, dostęp do wieloletniego doświadczenia badawczego i organizacyjnego naszych pracowników, obiektywną i niezależną analizę kwestii marketingowych, leżących zazwyczaj u podstaw problemów Klienta, możliwość wspólnego kształtowania szczegółów badawczych, stałego kontaktu z firmą na każdym etapie realizacji projektu oraz pełną poufność informacji.